© 2017 : Nettside satt av Nye Sider AS / www.nyesider.no

Besøksadresse:
Storåkeren 15
9411 Harstad

SALGSAVDELING nybil og bruktbil
E-post: salg@fordharstad.no
Telefon:  40623017

VERKSTED
E-post: verksted@fordharstad.no
Telefon: 40624806

KAROSSERI
E-post: karosseri@fordharstad.no
Telefon: 96093070

DELELAGER
E-post: delelager@fordharstad.no
Telefon: 40623204

ADMINISTRASJON
E-post: administrasjon@fordharstad.no
Telefon: 40625170

VELKOMMEN INNOM : FORLAT GJERNE MED NY ELLER BRUKT BIL FRA OSS.
Ford Hastad - Bilhuset Harstad på facebook
Man-Ons
Torsdag
Fredag
Lørdag
07:45-16:15
07:45-19:00
07:45-16:00
10:00-14:00

&

Åpningstider hos Ford Harstad & Bilhuset Harstad

Åpningstid "Karosseri" er mandag-fredag 08:00-16:00

Når du tar kontakt med oss, eller kommer innom, er det oss du møter.

 Administrasjon 

Rune Husøy

Rune Husøy

Daglig leder

rune@fordharstad.no

Mob: 971 91919

Ingunn Stave

Ingunn Stave

Regnskapsansvarlig

ingunn@fordharstad.no

Tlf: 960 93058

Kay Olav Nilsen

Kay Olav Nilsen

Salgsassistent

Tlf: 960 93059

Please reload

 Verksted 

Knut Kristoffersen

Knut Kristoffersen
Verksmester
knut@fordharstad.no

Tlf: 960 93057

Terje Albrigtsen

Terje Albrigtsen
Kundemottaker
terje@fordharstad.no

Tlf: 960 93053

Trond Ludviksen

Trond Ludviksen
Kundemottaker
trond@fordharstad.no

Tlf: 960 93054

Bengt Hansen

Bengt Hansen

Garantiansvarlig

bengt@fordharstad.no

Tlf: 960 93060

Please reload

 Karosseriverksted 

Karl-Arne Dragvold

Karl-Arne Dragvold

Formann karosseriavdeling

karl@fordharstad.no

Tlf: 960 93070

Please reload

 Bilsalg og Finansiering 

 

Leif Kåre Torstad

Leif Kåre Torstad

Salgssjef

leif@fordharstad.no

Mob: 911 83 475

Geir Sigve Frantzen

Geir Sigve Frantzen

Selger

geir@fordharstad.no

Mob: 464 13 090

Torfinn Halmø

Torfinn Halmø

Selger

torfinn@bilhusetharstad.no

Mob: 952 12000

Robin Danielsen

Robin Danielsen

Selger

robin@bilhusetharstad.no
Mob: 960 93 051

Please reload

 Deler og tilbehør 

Arne Bratbak

Arne Bratbak

Delelagersjef

arne@fordharstad.no

Tlf: 960 93056

Trond Arne Andreassen

Trond Arne Andreassen
Deleselger
trond.arne@fordharstad.no

Tlf. 960 93052

Please reload